Nášivka / výšivka Brno

Nově v naší firmě nabízíme možnost výroby nášivek. Rádi zprostředkujeme i výšivku, vyšití loga na čepice, kšiltovky apod.

Na co se hodí nášivka? Nášivky jsou skvělé na svrchní materiály jako např. mikiny, bundy, zimní bundy a na nosiče – tašky, batohy, sportovní tašky apod. Dále se kvůli své trvanlivosti perfektně hodí do gastronomie – zástěry, rondony apod.

Přidejte se k našim spokojeným zákazníkům a nechte své oblečení mluvit za vás s našimi kvalitními nášivkami od Colordot.cz.

Proč si vybrat právě nás?

  • Jsme přímí výrobci (tiskaři – digitální potisk, sítotisk brno).
  • Pokud nemáte připravená tisková data, grafiku vám zpracujeme.
  • Dodací lhůty jsou max do 3 týdnů.
  • Do světa neposíláme žádné „zmetky“, výsledek vždy pečlivě zkontrolujeme.
  • Pokud máte zájem o kvalitnější textil, či zajímavé střihy nebo odstíny textilu, rádi objednáme vzorky a ukážeme Vám možnosti.
  • Jednáme férově a se zákazníkem komunikujeme.

Časté dotazy

Jak připravit grafiku pro potisk triček?

Pokud nechcete využít možnosti návrhu trika od naší grafičky, zašlete nám prosím data ve formátech .png, psd, .ai, .svg, .cdr. V případě, že chcete na triko vytisknout například Vaší fotku, zašlete nám jí v co největším rozlišení (min. o šířce 1500px ve formátu .jpg, .tiff, .raw.

Nakonec ale platí, že si poradíme se vším :). Drobné grafické úpravy provádíme ZDARMA.

 

Jak prát tricka s potiskem?

Nejdůležitější rada je – textil perte naruby. Využívejte šetrné prací krátké programy (max 60 min). Vhodná je teplota 30°C. Vyzkoušet můžete i praní ve studené vodě. Nepoužívejte aviváž nebo jiné bělící prostředky, spíše použijte gelové prací prášky. Nesušte prádlo s potiskem v sušičce!!!  Nenechávejte tričko dlouho v pračce s ostatním prádlem. Po vyprání jej co nejdříve vyndejte z pračky a nechte sušit na čerstvém vzduchu. Správným zacházením prodloužíte životnost potisku.  Potisk triček v Brně – jedině u Colordot!