Potisk reklamních předmětů

Rádi zajistíme výrobu reklamních předmětů. Jsme schopni zajistit potisk:

 • reklamní tašky plátěné, polyesterové, papírové
 • dárkové taštičky na víno, nápoje či dárkové pytlíky
 • keramické i skleněné hrnečky, plecháčky
 • kšiltovky (řezaná grafika i plnobarevný tisk)
 • čepice teplé na zimu
 • roušky
 • potisk ručníků se saténovou aplikací na sublimaci
 • klíčenky
 • multifunkční šátky

Reference:

Reklamní předměty jako propagace ať využíváte sociálních sítí nebo prodejního stánku, jdete na farmářské trhy nebo jen pro partu kamarádů. Oslovte vaše fanoušky pro nákup právě vašeho originálního nápadu. Pomoci Vám může například správná strategie a volba produktu která bude pěkná, zároveň funkční a dlouho vydrží.

Kombinace technologii které nabízíme umožňuje potisk různých materiálů například budete si přát potisk triček, zároveň papírových tašek a do toho Vás napadlo pár hrníčku? Právě pro tyto případy jsme počítali s kombinací sítotisku a sublimace viz odkaz kde najdete pro jaké potisky se daná metoda hodí.

Reklamní předměty jinak také dárkové předměty jako poděkování kolegům v práci, využití kde předat darkový předmět je nespočet, od dárkových košíku, boxů, dárkových pytlíků viz odkaz na obrázek. Vážený obchodní partner ocení snahu z vaší strany nebojte se ke zkvalitnění vzájemných obchodních vztahů a sáhněte po možnosti reklamní předmět na míru viz. obrázek

Reklamní předměty patří nedílně ke všem zájmovým skupinám máte svůj oblíbený typ auta nebo motorky? Určitě ho nutně potřebujete na svém hrníčku ve kterém si každodenně vychutnáváte svoji ranní kávu. Milujete zvířátka a chcete na lednici magnetky se svým čtyřnohým mazlíčkem? zašlete nám fotografii o vše se postaráme. Reklamní předměty a jejich výroba jdou ruku v ruce s výrobou potisků na textil, reklamní předměty ve stejném duchu jako vaše tričko, jsou to drobné detaily které dělají komplexní celek. Reklamní předměty jsou nedílná součást firemní identity.

colordot potisk tricek brno

Nezapomínáme na ekologii snažíme se jako firma co nejméně zatěžovat životní prostředí naše reklamní předměty se snažíme vybírat tak aby splňovali všechny atesty o zdravotní nezávadnosti aby likvidace spotřebního materiálu probíhala ve všech procesech ekologicky, snažíme se zamýšlet aby reklamní předměty dělali radost dlouhodobě a nebyl to pouze drahý obalový materiál na jedno použití, ale naopak aby jeho využití dávalo dlouhodobě smysl a mohlo být opakované jako například vánoční textilní pytlíky které se dají používat donekonečna.

Proč si vybrat právě nás?

 • Jsme přímí výrobci (tiskaři – digitální potisk, sítotisk brno).
 • Pokud nemáte připravená tisková data, grafiku vám zpracujeme.
 • Dodací lhůty jsou max do 3 týdnů.
 • Do světa neposíláme žádné „zmetky“, výsledek vždy pečlivě zkontrolujeme.
 • Pokud máte zájem o kvalitnější textil, či zajímavé střihy nebo odstíny textilu, rádi objednáme vzorky a ukážeme Vám možnosti.
 • Jednáme férově a se zákazníkem komunikujeme.

Časté dotazy

Jak připravit grafiku pro potisk triček?

Pokud nechcete využít možnosti návrhu trika od naší grafičky, zašlete nám prosím data ve formátech .png, psd, .ai, .svg, .cdr. V případě, že chcete na triko vytisknout například Vaší fotku, zašlete nám jí v co největším rozlišení (min. o šířce 1500px ve formátu .jpg, .tiff, .raw.

Nakonec ale platí, že si poradíme se vším :). Drobné grafické úpravy provádíme ZDARMA.

 

Jak prát tricka s potiskem?

Nejdůležitější rada je – textil perte naruby. Využívejte šetrné prací krátké programy (max 60 min). Vhodná je teplota 30°C. Vyzkoušet můžete i praní ve studené vodě. Nepoužívejte aviváž nebo jiné bělící prostředky, spíše použijte gelové prací prášky. Nesušte prádlo s potiskem v sušičce!!!  Nenechávejte tričko dlouho v pračce s ostatním prádlem. Po vyprání jej co nejdříve vyndejte z pračky a nechte sušit na čerstvém vzduchu. Správným zacházením prodloužíte životnost potisku.  Potisk triček v Brně – jedině u Colordot!

 

Tisk na donesený textil

Na vlastní donesený textil tiskneme pouze po předchozí konzultaci za příplatek 500 Kč. Ve všech případech platí, že na donesený textil nedáváme záruku na potisk. Neznáme jeho původ a nemůžeme zaručit, že je textil vhodný pro potisk. Děkujeme za pochopení.