Potisk pracovních oděvů

Pro firmy nabízíme širokou škálu textilu. Pokud sháníte pracovní oděvy – reflexní vesty, montérky, pracovní blůzy, kraťasy, pracovní odolnější trička s vyšší gramáží apod., můžete vybírat od našich ověřených dodavatelů.

trika s potiskem

Pokud máte zájem pouze o firemní trička s logem, firemní mikiny s vlastním potiskem – doporučujeme nahlédnout do našeho katalogu textilu. Pokud potřebujete poradit s výběrem textilu – můžete si přečíst článek zde, nebo nás jednoduše kontaktujte na info@colordot.cz.

Zajišťujeme potisk pracovních oděvů:

 • Reflexní vesty
 • Montérkové blůzy a kalhoty
 • Trička, mikiny, polokošile
 • Zimní čepice, kšiltovky klasické, síťovky.
 • Softshelové bundy
 • Funkční materiály
 • Všechny druhy bund od zimních přes jarní

Reference pracovní oděvy:

Reference firemní trička/mikiny:

Reference čepice / kšiltovky:

Potřebujete pracovní oděvy s vlastním logem do svojí firmy? Pracovní oděvy s potiskem? Jste na správném místě. Nabízíme pracovní oděvy do všech odvětví – od průmyslu přes farmacii, po vysoké nároky na stálobarevnost a kvalitu v sekci gastro oděvy. Technologie potisků na pracovní oděvy se může lišit. Je pro nás důležité vědět dopředu jaké nároky budou kladeny na daný typ pracovních oděvů – např. jak často a na jak vysokou teplotu se pracovní oděvy budou prát; budou na každodenní nošení; v jakých podmínkách jej budete užívat (kvůli gramáži); zda pracovní oděvy budou procházet mechanickému sušení v sušičce na prádlo apod.

Tip pro Vás

K firemním zakázkám doporučujeme zvážit natisknutí také doplňkových reklamních produktů – např. klíčenky. U nás lze již od 1ks. Klíčenky tiskneme sublimací. Barvy jsou nádherně syté a krásné.

colordot potisk tricek brno

Pro potisk pracovních oděvů používáme sítotisk a na méně dostupných místech řezanou grafiku. Naší výrobu máme kousek od Brna, srdečně váš zveme podívat se do naší výroby. Kontaktní údaje naleznete zde.

Pracovní oděvy – technologie potisku – úvaha dle použití a četnosti praní:

 • pracovní kombinézy s potiskem, klasické montérkové blůzy, kalhoty, mikiny s vlastním logem atd., kde se předpokládá vysoká námaha materiálu – doporučujeme technologii sítotisk – tato technologie je vysoce odolná
 • technologie transferového tisku umožňuje potisk na těžko dostupných místech jako jsou například kapsy, spoje materiálů, švy různé přechody (zimní čepice s potiskem, kšiltovky s potiskem, pracovní obuv atd.)
 • řezaná grafika je možností pro potisk menších sérií, která se dá použít skoro na vše – trička s vlastním potiskem, mikiny s potiskem, pracovní bundy s logem, montérky s potiskem nebo například ochranné pomůcky s potiskem jako jsou helmy atd.

Ekologický sítotisk

Nezapomínáme na ekologii – jako firma se snažíme co nejméně zatěžovat životní prostředí. Naše reklamní předměty vybíráme tak, aby splňovaly všechny atesty o zdravotní nezávadnosti a aby likvidace spotřebního materiálu probíhala ve všech procesech ekologicky. Doporučujeme Vám, aby reklamní předměty, které zvažujete, dělaly radost dlouhodobě a nebyl to pouze předmět na jedno použití, ale naopak aby jeho využití dávalo dlouhodobě smysl a mohlo být opakovatelně použitelné. (Např. látkové tašky apod.)

Proč si vybrat právě nás?

 • Jsme přímí výrobci (tiskaři – digitální potisk, sítotisk brno).
 • Pokud nemáte připravená tisková data, grafiku vám zpracujeme.
 • Dodací lhůty jsou max do 3 týdnů.
 • Do světa neposíláme žádné „zmetky“, výsledek vždy pečlivě zkontrolujeme.
 • Pokud máte zájem o kvalitnější textil, či zajímavé střihy nebo odstíny textilu, rádi objednáme vzorky a ukážeme Vám možnosti.
 • Jednáme férově a se zákazníkem komunikujeme.

Časté dotazy

Jak připravit grafiku pro potisk triček?

Pokud nechcete využít možnosti návrhu trika od naší grafičky, zašlete nám prosím data ve formátech .png, psd, .ai, .svg, .cdr. V případě, že chcete na triko vytisknout například Vaší fotku, zašlete nám jí v co největším rozlišení (min. o šířce 1500px ve formátu .jpg, .tiff, .raw.

Nakonec ale platí, že si poradíme se vším :). Drobné grafické úpravy provádíme ZDARMA.

 

Jak prát tricka s potiskem?

Nejdůležitější rada je – textil perte naruby. Využívejte šetrné prací krátké programy (max 60 min). Vhodná je teplota 30°C. Vyzkoušet můžete i praní ve studené vodě. Nepoužívejte aviváž nebo jiné bělící prostředky, spíše použijte gelové prací prášky. Nesušte prádlo s potiskem v sušičce!!!  Nenechávejte tričko dlouho v pračce s ostatním prádlem. Po vyprání jej co nejdříve vyndejte z pračky a nechte sušit na čerstvém vzduchu. Správným zacházením prodloužíte životnost potisku.  Potisk triček v Brně – jedině u Colordot!

 

Tisk na donesený textil

Na vlastní donesený textil tiskneme pouze po předchozí konzultaci za příplatek 500 Kč. Ve všech případech platí, že na donesený textil nedáváme záruku na potisk. Neznáme jeho původ a nemůžeme zaručit, že je textil vhodný pro potisk. Děkujeme za pochopení.