Potisk textilu pro sportovní a zájmové kluby / týmy

Rádi zajistíme potisk dresů a dalšího textilu pro zájmové kluby a sportovní týmy, dále také potisk textilu na nejrůznější akce typu mistrovství, letní tábory, víkendové kempy, příměstské tematické tábory apod.

 • Sportovní kluby, týmy, taneční studia
 • Psí závody, agility
 • Rybářské oddíly, rybářské závody, sportovní rybolov
 • Letní tábory, příměstské tábory
 • Zájmové kluby – skautské oddíly, taneční studia, folklórní soubory
 • Prázdninové a další akce – krojované hody, tábory, kempy, soutěže
 • Možnost personifikovaného potisku na záda – jméno a číslo
 • Možnost potisku na vlastní textil
 • Potisk dresů pro všechny

Co vše dokážeme potisknout? Trička, kraťasy, batohy, stahovací vaky, teplákové soupravy, dresy, rozlišovací dresy, čepice, kšiltovky, bundy, mikiny a mnohé další.

Reference:

Hodová trička, trička na hody

Již několik let tiskneme spokojeným zákazníkům každým rokem hodová trička. Mrkněte v galerii a nebo nám napište jestli také sháníte trička na hody!

Merch – pro kapely, divadla, fakulty, školy …

Jakou technologii zvolit? Nejvhodnější je sítotisk – nabízíme od 20ks. Dále lze použít digitální transferový potisk, ten je vhodný pro menší objednávky nebo potisk s velkým množstvím barev.

Jaký druh potisku vybrat?

Potisk dresů se může lišit dle potřeby a zatížení textilie na četnost praní např. dresy nebo sportovní oděv, které se budou prát několikrát týdně, doporučujeme polyesterové a metodu potisku sublimaci – potisk bude stálobarevný.

Další metoda pro potisk dresů může být transferový potisk přímou barvou a nebo plnobarevný digitální transferový tisk. Technologie a ukázky potisku zde.

Potisk dresů vlastním logem / grafikou od 1ks

Pořádáte třeba i jen setkání pár kamarádů a rádi byste zajistili potisk dresů? Jste menší skupina čítající pár členů? Doporučujeme potisk řezanou grafikou – kde můžeme zhotovit dres už od 1ks. Ceník naleznete zde. Jsme tu právě pro Vás! V pořádku – zavolejte nám nebo pošlete rovnou grafiku/nápad a my zkusíme udělat maximum pro Vaši spokojenost.

Poptejte u nás potisk dresů nebo triček na sportovní akce například sportovní festivaly, různé běžecké akce, psí závody, mistrovství apod.

Sportovní textil, soupravy, funkční dresy apod. doporučujeme vybírat zde:

Jste fanoušky vašeho místního klubu? Chcete udělat něco pro své sportovce – např. v podobě výroby sportovního merche? Kontaktujte nás a vyrobíme trička nebo mikiny s logem vašeho oblíbeného sportovního oddílu. Potisk dresů na míru a triček pro fanoušky sportovních klubů umíme.

Můžeme také zhotovit potisk dresů pro hasiče na různé hasičské závody. Potisk sublimací děláme pouze do velikosti A4. Potisk se dá ale zkombinovat třeba s řezanou grafikou.

Proč si vybrat právě nás?

 • Jsme přímí výrobci (tiskaři – digitální potisk, sítotisk brno).
 • Pokud nemáte připravená tisková data, grafiku vám zpracujeme.
 • Dodací lhůty jsou max do 3 týdnů.
 • Do světa neposíláme žádné „zmetky“, výsledek vždy pečlivě zkontrolujeme.
 • Pokud máte zájem o kvalitnější textil, či zajímavé střihy nebo odstíny textilu, rádi objednáme vzorky a ukážeme Vám možnosti.
 • Jednáme férově a se zákazníkem komunikujeme.

Časté dotazy

Jak připravit grafiku pro potisk triček?

Pokud nechcete využít možnosti návrhu trika od naší grafičky, zašlete nám prosím data ve formátech .png, psd, .ai, .svg, .cdr. V případě, že chcete na triko vytisknout například Vaší fotku, zašlete nám jí v co největším rozlišení (min. o šířce 1500px ve formátu .jpg, .tiff, .raw.

Nakonec ale platí, že si poradíme se vším :). Drobné grafické úpravy provádíme ZDARMA.

 

Jak prát tricka s potiskem?

Nejdůležitější rada je – textil perte naruby. Využívejte šetrné prací krátké programy (max 60 min). Vhodná je teplota 30°C. Vyzkoušet můžete i praní ve studené vodě. Nepoužívejte aviváž nebo jiné bělící prostředky, spíše použijte gelové prací prášky. Nesušte prádlo s potiskem v sušičce!!!  Nenechávejte tričko dlouho v pračce s ostatním prádlem. Po vyprání jej co nejdříve vyndejte z pračky a nechte sušit na čerstvém vzduchu. Správným zacházením prodloužíte životnost potisku.  Potisk triček v Brně – jedině u Colordot!