Potisk textilu pro sportovní a zájmové kluby / týmy

Rádi zajistíme potisk dresů a dalšího textilu pro zájmové kluby a sportovní týmy, dále také potisk textilu na nejrůznější akce typu mistrovství, letní tábory, víkendové kempy, příměstské tematické tábory apod.

 • Sportovní kluby, týmy, taneční studia
 • Psí závody, agility
 • Rybářské oddíly, rybářské závody, sportovní rybolov
 • Letní tábory, příměstské tábory
 • Zájmové kluby – skautské oddíly, taneční studia, folklórní soubory
 • Prázdninové a další akce – krojované hody, tábory, kempy, soutěže
 • Možnost personifikovaného potisku na záda – jméno a číslo
 • Možnost potisku na vlastní textil
 • Potisk dresů pro všechny

Co vše dokážeme potisknout? Trička, kraťasy, batohy, stahovací vaky, teplákové soupravy, dresy, rozlišovací dresy, čepice, kšiltovky, bundy, mikiny a mnohé další.

Dresy / sport / funkční textil:

Zájmové kluby:

Hodová trička, trička na hody

Již několik let tiskneme spokojeným zákazníkům každým rokem hodová trička. Mrkněte v galerii a nebo nám napište jestli také sháníte trička na hody!

Merch – pro kapely, divadla, fakulty, školy …

Jakou technologii zvolit? Nejvhodnější je sítotisk – nabízíme od 20ks. Dále lze použít digitální transferový potisk, ten je vhodný pro menší objednávky nebo potisk s velkým množstvím barev.

Jaký druh potisku vybrat?

Potisk dresů se může lišit dle potřeby a zatížení textilie na četnost praní např. dresy nebo sportovní oděv, které se budou prát několikrát týdně, doporučujeme polyesterové a metodu potisku sublimaci – potisk bude stálobarevný.

Další metoda pro potisk dresů může být transferový potisk přímou barvou a nebo plnobarevný digitální transferový tisk. Technologie a ukázky potisku zde.

Potisk dresů vlastním logem / grafikou od 1ks

Pořádáte třeba i jen setkání pár kamarádů a rádi byste zajistili potisk dresů? Jste menší skupina čítající pár členů? Doporučujeme potisk řezanou grafikou nebo DTF technologií – kde můžeme zhotovit dres už od 1ks. Ceník naleznete zde. V pořádku – zavolejte nám nebo pošlete rovnou grafiku/nápad a my zkusíme udělat maximum pro Vaši spokojenost.

Poptejte u nás potisk dresů nebo triček na sportovní akce například sportovní festivaly, různé běžecké akce, psí závody, mistrovství apod.

Sportovní textil, soupravy, funkční dresy apod. doporučujeme vybírat zde:

Jste fanoušky vašeho místního klubu? Chcete udělat něco pro své sportovce – např. v podobě výroby sportovního merche? Kontaktujte nás a vyrobíme trička nebo mikiny s logem vašeho oblíbeného sportovního oddílu. Potisk dresů na míru a triček pro fanoušky sportovních klubů umíme.

Můžeme také zhotovit potisk dresů pro hasiče na různé hasičské závody. Potisk sublimací děláme pouze do velikosti A4. Potisk se dá ale zkombinovat třeba s řezanou grafikou.

Proč si vybrat právě nás?

 • Jsme přímí výrobci (tiskaři – digitální potisk, sítotisk brno).
 • Pokud nemáte připravená tisková data, grafiku vám zpracujeme.
 • Dodací lhůty jsou max do 3 týdnů.
 • Do světa neposíláme žádné „zmetky“, výsledek vždy pečlivě zkontrolujeme.
 • Pokud máte zájem o kvalitnější textil, či zajímavé střihy nebo odstíny textilu, rádi objednáme vzorky a ukážeme Vám možnosti.
 • Jednáme férově a se zákazníkem komunikujeme.

 

Vyplnit nezávaznou poptávku

Časté dotazy

Jak připravit grafiku pro potisk triček?

Pokud nechcete využít možnosti návrhu trika od naší grafičky, zašlete nám prosím data ve formátech .png, psd, .ai, .svg, .cdr. V případě, že chcete na triko vytisknout například Vaší fotku, zašlete nám jí v co největším rozlišení (min. o šířce 1500px ve formátu .jpg, .tiff, .raw.

Nakonec ale platí, že si poradíme se vším :). Drobné grafické úpravy provádíme ZDARMA.

 

Jak prát tricka s potiskem?

Nejdůležitější rada je – textil perte naruby. Využívejte šetrné prací krátké programy (max 60 min). Vhodná je teplota 30°C. Vyzkoušet můžete i praní ve studené vodě. Nepoužívejte aviváž nebo jiné bělící prostředky, spíše použijte gelové prací prášky. Nesušte prádlo s potiskem v sušičce!!!  Nenechávejte tričko dlouho v pračce s ostatním prádlem. Po vyprání jej co nejdříve vyndejte z pračky a nechte sušit na čerstvém vzduchu. Správným zacházením prodloužíte životnost potisku.  Potisk triček v Brně – jedině u Colordot!