trička na rozlučku se svobodou - ColorDot.cz trička rozlučka se svobodou
Folk it!
5.5.2017

Trička na rozlučku se svobodou

Trička na rozlučku jsou nyní velice populární záležitost! Jsou ideální jako společný prvek pro dámy i pány na jejich poslední free party. Trička na rozlučku se svobodou od Colordot.cz, jsou velmi originální – můžeme nabídnout opravdu vyladěnou grafiku dle vašeho přání a vše zdárně dotáhnout do konce.

Nabízíme trička na rozlučku se svobodou pro dámy, kde sledujeme aktuální trendy a trička vytváříme v barvách a květinových seskupeních přímo pro daný typ svatby. Máte svého grafika, který vám vytvářel svatební noviny, přáníčka a různé další svatební tiskoviny? Super! Dodejte nám data a můžeme rovnou tisknout! Přejete si něžný set? Upravíme vám barevnost na vaše přání dle zadání a přidáme na vaše trička na rozlučku se svobodou i datum svatby či například iniciály svetebčanů.

Trička na rozlučku pro pány – přejete si trička například ve stylu star wars nebo pulp fiction? Není problém, vaše trička vyladíme k potřebám a zálibám ženicha. Jedete tuto událost oslavit na nějake speciální místo? Oddělte se od ostatních cizinců a oblečte se do stejnokroje, který vám padne na míru… je libo motýlka nebo kravatu? Nechcete se ale v ničem z toho škrtit, ale zároveň je třeba dodržet určitou eleganci? Právě pro vás máme připraveno spoustu nápadů.

Trička na rozlučku se výborně hodí jako svatební dar právě od svědka nebo svědkyně, taková rozlučka se svobodou je jen jednou v životě, do toho nového života je třeba vstoupit ve správné náladě a mít po ruce dar, který tento oslavenec v žádném případě nečekal.

Trička na rozlučku jsme připraveni tisknout da se říct okamžitě … naše skladové zásoby jsou připraveny na rozlučku pro cca 20 – 30 osob a když jsme náhodou všechna trička vyprodali nezoufejte, máme velice rychlé dodavatele a do druhého dne dokážeme mít objednaný textil u sebe. Po osobní domluvě jsme schopni určit, kdy budou trička připravena k dodání. Colordot.cz