Rodinná trička s kvalitnim potiskem - ColorDot.cz potisk rodinná trička
Dětská body a trička v našem E-SHOPU!!!
30.10.2016
Absolventská trička
10.3.2017

Rodinná trička

Tiskněte se k sobě v krásných a příjemných rodinných tričkách na vaše přání. Když rodina – tak jako tým, co táhne za jeden provaz. Rodinná trička Colordot. To co na sobě budete nosit necháme zcela na vás, snažíme se celý proces vašeho vybírání zjednodušit. Chceme vytvořit maximum nápadů, které přeneseme na rodinná trička, která se vám budou líbit. Kombinujeme celou škálu možností. Vybírejte rodinná trička buď jen pro tátu a synka nebo pro mámu, dcerku nebo pro všechny.

Rodinná trička tiskneme na kvalitní textil. Naším přáním je vaše spokojenost. Předsrážený textil, který pro dodržení těchto podmínek odebírame, slouží přesně našemu účelu.

Líbí se vám nějaký náš již připravený motiv, ale chtěli byste na něm upravit svůj originální text? Super… ráádi vyřešíme a vaše přaní přepíšeme. Líbí se vám nějaký náš text ale máte svůj obrázek, kterým byste jej chtěli osadit? 2x Hurááá …. pošlete nám váše napady a obratem vám zašleme vizuální náhled.

Chtěli byste kombinovat barevné variace triček – nemáme s tím jediný problém. Vyberte si z barevné nabídky colordot.cz. Chtěli byste potisknout třeba pyžamo? Proč ne? Spánek je taky super teamová aktivita.

Nenašli jste téma, které vás oslovilo? Máte pocit, že na našem eshopu chybí a mělo by být? Budeme moc rádi, když se s námi o vaší vizi podělíte. Odvětví se meze nekladou, rádi vymyslíme návrhy pro všechny rodinné srandy.

Zapojte babičku a dědu a oblékněte se všichni do stejného rodinného dresu třeba při návštěvě zoologické zahrady – budete nepřehlédnutelní! A na 100% vytvoříte krásné fotky, které zafungují jako super vzpomínky i po letech.

Rodinná trička od firmy colordot.cz