Potisk triček Brno - Colordot - kvalitně, rychle a s úsměvem!

Nabízíme kvalitní potisk triček

EXPRESNÍ POTISK, potisk triček na počkání či potisk triček o víkendu je možný za příplatek dle domluvy. Zavolejte nám na +420 739 955 500.

Cenovou kalkulaci Vám zašleme ihned po obdržení poptávky. Vyplňte prosím náš formulář, nebo pište přímo na info@colordot.cz

Technologie 

Přímý digitální potisk
Vaše trička tiskneme na tiskárně DTG pro přímý potisk textilu – barvy jsou tištěny přímo na textil. S touto tiskárnou je možný vysoce kvalitní tisk postupných barevných přechodů, západů slunce, malých písmen či velmi ostrých křivek.
Na dotek přitom na textilu nepoznáte znatelnou vrstvu barev. Naopak je takový potisk příjemný a nemusíte mít starosti, že se pod nánosem barvy zpotíte.

  • Tato technologie je ideální pro tisk fotografií, či vícebarevné grafiky
  • Tisk od 1 ks

Sítotisk
Tato technologie je vhodná pro větší zakázky od 20ks. Pro potisk je nutné zhotovení šablon, které se účtují dle velikosti a barevnosti motivu. Standartní dodací lhůta pro tisk triček sítotiskem je 1-2 týdny, případně dle domluvy.

  • Možnost potisku až 6ti přímých barev, či CMYK
  • Tisk od 20ks

Jak připravit grafiku pro potisk triček?

Pokud nechcete využít možnosti návrhu trika od naší grafičky, zašlete nám prosím data ve formátech .png, .psd, .ai, .eps, .svg, .cdr. V případě, že chcete na triko vytisknout například Vaši fotku, zašlete nám ji v co největším rozlišení (min. o šířce 1500 px) ve formátu .jpg, .tif, či .raw.

Nakonec ale platí, že si poradíme se vším 🙂 Drobné grafické úpravy provadíme ZDARMA!

Jak prát tričko s potiskem?

Neměla by to být žádná věda. Z vlastní zkušenosti víme, že nejlepší je prát tričko naruby v pračce při max. 40 stupních. Vhodnější je také gelový prací prostředek. Aviváž použít můžete. Po vyprání tričko nedávejte do sušičky a při žehlení dejte pozor na potisk, žehlete pouze z rubové strany. Potisk triček v Brně – jedině u Colordot!

Tisk na donesený textil

Na vlastní donesený textil tiskneme pouze po předchozí konzultaci. Ve všech případech platí, že na donesený textil nedáváme záruku na potisk. Neznáme jeho původ a nemůžeme zaručit, že je textil vhodný pro potisk. Děkujeme za pochopení.

Ukázky přímého tisku 

Prohlédněte si detaily vytištěné grafiky.

potisk tricek
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA