Kojenecke body s vlastnim potiskem - ColorDot.cz potisk textilu
potisk z fotky
Z fotografie až na tričko
10.10.2016
Dětská body a trička v našem E-SHOPU!!!
30.10.2016

Nově nabízíme i kojenecke body s vlastním potiskem! Návrh Vám připravíme, zpracujeme a vytiskneme. Dětská body u nás objednávejte již od 250 Kč. Těšíme se na Vaši objednávku! Podívejte se také do našeho eshopu ColorDot na kojenecke body s různými motivy. Nabízíme například kojenecké body pro malé potápěče či námořnické body s klučičími motivy.

Kojenecke body s vlastním potiskem

Rádi vám vytvoříme kojenecké body, které na sobě zaručeně žádné jiné dítko mít nebude. Chodí za námi zákaznici, kteří mají přesnou představu jaký chtějí text, námět popřípadě jaký obrázek chtějí na kojenecké body vytisknout. Nemáte vůbec žádnou představu, co na body natisknout? Nevadí, stavte se za námi, usadíme vás do křesla a něco vymyslíme, stačí nám pár věcí, které jdou nějakým způsobem spojit – jako na našem obrázku. Náš zákazník přišel a neměl nejmenší tušení… stačilo nám získat jeho příjmení: „Trávníček“ a body s nápisem Young Mr. GRASS bylo na světě. Většinou u sebe každý má telefon, ve kterém se dá najít pěkná fotka. Je to pro nás další šance, od čeho se odrazit. Oblíbené motivy na kojenecké body jsou hokejové fan kluby nebo fotbalové týmy.

Nabízíme kojenecka body od dodavatelů, se kterými máme dlouhodobé zkušenosti. Častá poptávka je po kojeneckých body v tmavých barvách, u kterých mají dodavatelé velmi omezené počty kusů – proto u těchto produktů máme uvedeno na dotaz. Při větší poptávce tak může trvat i více než týden, než se nám kojenecke body dostanou do ruk. Mezi nejčastěji odebírané produkty patří bílé a světlé kojenecké body, které jsou většinou k dodání během několika málo dní.