Dětská body s kvalitnim potiskem - ColorDot.cz potisk textilu
kojenecke body
Kojenecke body s vlastním návrhem!
13.10.2016
rodinná trička
Rodinná trička
8.2.2017

Dětská body – originální potisky a grafiky z dílny COLORDOT.CZ. Podívejte se na E-shop například: sekce pro miminka, pro inspiraci uvidíte pár nápadů z hlavy naší grafičky. Naše nápady čerpáme z toho, jak život běží a rádi si děláme legraci ze všedních i nevšedních věci. Bavíme se při tvorbě grafických návrhů na dětská body, baví nás je tisknout a nejvíce nás baví spokojenost našich zákazníků.

Přímý potisk textilu zaručuje minimální vrstvu barvy a tak z vlastních zkušeností víme, že náš potisk k vám doslova přiroste a ani neucítíte že ho na sobě nosíte. Snažíme se pro vás vybírat ten nejkvalitnější textil, podle vlastních zkušeností víme, že na kvalitě dětských body záleží, protože do nich oblékáte své podklady. Do oblečení ukládáme naše nejmenší a tak se samozřejmě chceme vyhnout nejrůznějším formám alergických reakcí. Dětská body sami testujeme, také doporučujeme před prvním použitím textil vyprat na maximální teplotu 40° celsia. Naše produkty doporučujeme žehlit naruby.

Navštivte náš eshop a vyberte si dětská body

Chceme aby vám náš eshop dělal radost a zpříjemnil nakupování, takže když chcete kupovat tričko pro horolezce tak předpokládáme, že kolem sebe chcete hory, třeba o něco větší než nabízí potisk trička. Budeme rádi za jakékoliv připomínky z vaší strany a kdyby vás napadlo téma, které se bude líbit třeba jen konkrétně vám, napište nám, zapneme tiskárnu a vytiskneme cokoliv si budete přát. Kreativitě se meze nekladou. Těšíme se, že s našimi bodýčky vzniknou krásné snímky do vašich rodinných alb a udělají vám či vaším blízkým radost!

Jsme tu pro vás tým ColorDot.cz